Motorola sadece şaşırtıcı pil ömrü iddia ediyor: Moto G8 Power Lite ile başka bir telefon duyurdu.

Moto G8 Power Lite zaten ucuz ve düşük-spec Moto G8 Power’ı daha ucuz, düşük-specced bir versiyonu. Lite telefonu, Motorola düşünüyor büyük 5000 mAh bir pil ile film izlemek için yeterli suyu verecek gelir 19 saattir.

Burada G8 Power Lite hakkında bilmeniz gereken her şey.

Moto G8 Power Lite Özellikleri

G8 Power Lite özellikleri ile tanımlanan bir telefon neredeyse her özelliği için büyük pil ömrü numaraları ve daha küçük, daha az etkileyici sayıların bir karışımı.

G8 Power Lite büyük olan 5000 mAh bir pil var. Samsung S20 4000 mAh bir birim varken bağlam için, iPhone 999 Pro 11 $3,046 mAh pil var.

G8 Power Lite hemen hemen her özellik için büyük pil ömrü numaraları ve daha küçük, daha az etkileyici sayılar bir karışımıdır. motorola g8 güç lite

Güç iki günden fazla, Motorola göre bu büyük pil demektir. Son zamanlarda (G Power/G8 Power) bu telefon büyük kardeşi ile yapılmıştır ve kolayca benzer rakamlar elde edebiliriz bulduk.

Ancak, büyük bir pil kesinlikle uzun ömürlü yardımcı olacak olsa da, tüm hikaye bu değil. G8 Power Lite bugün en pahalı cep telefonları bulunan güç-aç bileşenleri türden bir özellik değil çünkü çok uzun sürebilir.

O (kuşkusuz çok büyük) pil tüketimini olmaz düşük çözünürlüklü ekran ve durgun bir işlemci var

Örneğin, düşük çözünürlüklü 720×1600 LCD ekran ve halsiz MT6765 MediaTek işlemci kullanıyor. Bu ne demek, bileşenleri Samsung Galaxy Not 10 Artı veya Oppo X2 Pro bulacağını aynı şekilde telefonun pil tüketimini olmayacaktır.

Moto G8 Power Lite vs G8 Power

Moto G8 Power Lite G8 Power topuklar üzerinde sıcak takip eder. Ama, iki telefonu karşılaştırırken, Motorola hiç Lite versiyonunu üretmeye karar verdi neden görmek zor.

G8 Power karşılaştırarak, Motorola Lite versiyonunu üretmeye karar verdi fakat nedeni bilmek zor.

G8 Power Lite pil sürümü olarak aynı boyutta. G8 Power Full HD bir ekrana sahip, Lite sürümü aksine. G8 Power ultra geniş arka kamera, Lite sürümü aksine. G8 Power Android 10, Power Lite ise Android 9 sürümü ile çalışır

G8 Power Lite 70 $ civarında mal oluyor. Ekstra 70 $ ödemeye değer bir bedel. G8 Güç Lite eğer 2020’den sonra ve saygıdeğer bir telefon sonra eğer öneriyoruz telefonun benzemiyor ama, düşünüyoruz.

G8 Power Lite için ucuz Alternatifler

Ne yazık ki, G8 Power Lite için ucuz alternatifler var. Olabilir, tabii ki G8 Power almak.

Ancak, aynı zamanda Motorola G8’e bakmak istiyoruz. Pil ömrü o kadar uzun değil ama yine de tek bir şarj bir buçuk gün boyunca kullanılabiliyor. Kameralar belirgin bir iyileşme ve performans ile çok daha hızlı olacağa benziyor.

Web sitemizdeki diğer yazılar için tıklayınız.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.