En’lerin sitesi eniyitoplist.com; sizler için 5 yabancı dizi sıralaması yaptı. Ölmeden önce izlenmesi gereken diziler arasında bulunan bu dizileri sakın kaçırmayın.

5 – Fargo

Fargo
Fargo

IMDb Puanı: 9.0

Lundegaard çokça borcu olan bir sahtekârdır. İhtiyaç duyduğu miktarda parayı acilen edinmeli ve borçlarını silmelidir. Karısının babası oldukça zengin bir adamdır; ancak gamsız bir sahtekar olan Jerry’ye yardım etmesi düşünülemez bile. Jerry’nin aklına harika bir fikir gelir. Jerry, karısını kaçırmak ve kayınpederinden fidye istemek üzere iki adam kiralar. Fakat hiçbir şey planlandığı gibi gitmez.

4 -True Detective

True Detective
True Detective

IMDb Puanı: 9.0

Louisiana Cinayet Masası’nda görev yapan dedektiftir. Rust Cohle (McConaughey) ve Martin Hart (Harrelson) ünlü bir seri katilin peşine düşerler. Beraber çalışan ikilinin, takip derinleştikçe kendi hayatlarının da enteresan bir duruma gelmesi kaçınılmaz olacaktır. on yedi yıl boyunca seri katili yakalamak için iz süren dedektifler, unutulan bu davayı yıllar sonra açığa kavuşturmak için çok çaba sarf edeceklerdir.

3 – Sherlock

Sherlock
Sherlock

IMDb Puanı: 9,1

İnsan üstü gözlemci olan Sherlock Holmes’ın efsanevi ve en iyi maceralarını konu alan bu dizi bizi ufuksuz Holmes düşüncelerinde boğuyor. Tarihtede geriye giden dizi bir dedektifin hayatını konu alıyor.

2 – Breaking Bad

Breaking Bad
Breaking Bad

IMDb Puanı: 9,4

Lisede kimya öğretmenliği yapan Walter White akciğer kanseri olduğunu öğrenir ve gitmeden önce ardında kalanlara miras bırakmak için suç işlemeyi seçer ve yeni bir uyuşturucu üretir sizde kötü olmaya zorlanan iyileri konu alan dizileri seviyorsanız Breaking Bad tam size göre

1 – Game of Thrones

Game of Thrones
Game of Thrones

IMDb Puanı: 9,5

Çağımız En iyi dizilerinin başında gelen “Game Of Thrones” bu teklonoji çağında bu diziyi duymayan kaldı mı bilmiyoruz ama artık herkes öğrenecek. Game Of Thrones kısaca GOT karmaşık konular birçok kavram fantastik, aksiyon, macera, tarih, aşk, cinsellik, savaş ve daha neler neler. GOT tüm bu kavramları işlemesine rağmen her birini o kadar iyi işlemiş ki belkide bu yüzden bu dizi en iyi diziler listelerimiz her zaman başında yer alıyor.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.