Beats, Powerbeats kulak içi kulaklıklarının yeni bir versiyonunu duyurdu.

Son aylarda sürekli olarak sızdırılan Powerbeats 4, 149 dolara mal olacak ve 15 saatlik oldukça etkileyici bir pil ömrü sunacak. Beats kulaklıklarında olduğu gibi, bunlar sadece iPhone’larla çalışmak üzere tasarlanmıştır – hatta bir Lightning kablosu kullanarak şarj olurlar.

Powerbeats 4 veya bir çift AirPod satın almalı mısınız? Ve şu anda küresel bir pandemi olduğu için bunları satın alabilecek misiniz?

Beats Powerbeats 4: Bilmeniz gereken her şey

Powerbeats 4, Powerbeats 3’ün ardılıdır. Buradaki büyük yenilik, yeni bir işlemci ve yeni bir kablo tasarımıdır – daha az müdahaleci bir uyum için şimdi kulak klipslerinin arkasından çıkıyor.powerbeats 4 beyaz

Apple’ın H1 kulaklık çipini kullanıyorlar – AirPods ve AirPods Pro ile aynı – bu yeni Powerbeats’e bazı gelişmiş ses komutları ve genişletilmiş Bluetooth aralığı sunuyor.

Powerbeats 4, 15 saatlik bir pil ömrüne sahip ve bu boyuttaki kulaklıklar için çok etkileyici. Bununla birlikte, şarj kutusu yoktur ve bunları bir Yıldırım kablosuyla sokete bağlamanız gerekir.

Powerbeats 4 ayrıca IPX4 sertifikalıdır, yani ter ve suya dayanıklıdır, bu yüzden onları yağmurda bir koşuya almaktan korkmamalısınız.

18 Mart’ta satışa çıktıklarında 149,95 dolara mal olacaklar. Powerbeats 4 ayrıca üç renkte sunulacak: Beyaz, siyah ve kırmızı.

Powerbeats 4 ve AirPods Karşılaştırması

Elbette, Powerbeats’in en büyük rakibi kendi şirketinden geliyor – Apple’ın AirPod’ları muhtemelen dünyanın en popüler ve tanınabilir kablosuz kulaklıklarıdır, ancak bazı dezavantajları vardır.

Standart AirPod’lar 159 dolara mal oluyor, Powerbeats’ten sadece bir dolar daha fazla, ancak çoğu cephede dövülüyor.

AirPods, tek bir şarjla beş saatlik pil ömrüne sahipken, yeni Powerbeats bunun üç katıdır. Elbette, AirPod’lar size 24 saatten fazla dinleme süresi verecek şarj kutusu ile birlikte gelir.

AirPods ve Powerbeats 4 aynı işlemci çipini kullanır, bu nedenle ses ve hareket komutları söz konusu olduğunda aynı işlevsellik seviyesine sahip olmaları gerekir.

Dahası, Powerbeats daha iyi oturması için ayarlanabilir kulaklık uçlarına sahiptir ve AirPod’lar basitçe orada dururken kulağın arkasından geçen kayışlara sahiptir. Bu, Powerbeats ile çalışmak için çok daha iyi bir bahis yapmalıdır.

Elbette ses kalitesi meselesi var. Yeni Powerbeats ile henüz zaman geçirmedik, bu yüzden onları doğrudan AirPod’larla karşılaştıramayız, ancak bunu çok fazla biliyoruz, Beats kulaklıkları neredeyse her zaman çok ağırdır. Bu, sandığınızdan daha iyi görünen AirPod’ların daha ucuz, daha az süslü kuzenlerinden birini alabileceği anlamına gelir.

COVID-19 Powerbeats Üretimini Etkiler mi?

Şu anda, koronavirüs pandemisinin bu kulaklıklar üzerindeki etkisinden emin olmak zor. Bununla birlikte, çoğu şirket, ürünlerinin hem üretimi hem de satışı üzerindeki potansiyel etki üzerinde yatırımcı rehberliği düzenlerken, muhtemelen Powebeats’in gelmede en azından bir miktar gecikmeye maruz kalacağını varsaymak güvenlidir.

Olduğu gibi, kulaklıklar 18 Mart’ta piyasaya sürülecek ve şirket siparişleri hemen göndermeye başlayabilir – duyuru öncesinde bazı mağazalarda ürün kutuları zaten tespit edildi. Ancak, onları göndermede gecikmeler olabilir, bu da müşterileri hatta etkiler.

Sonuç olarak, en azından potansiyel konular hakkında biraz daha fazla bilgiye sahip olana kadar Powerbeats 4’te ateş tutmanızı öneriyoruz.

Web sitemizdeki diğer yazılar için tıklayınız.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.