Fotoğraflara bakarken dalıp gidenlerden misiniz yoksa bir nebze de olsa ruhen dinlenenlerden misiniz? Çekilen bazı manzara fotoğrafları gerçekten de insanın içini huzurla kaplıyor. Dünya çapında sizlere drone (dron) ile çekilen en güzel fotoğrafları sunuyoruz. Elbette bilmeyenler için drone’yi açıklamamız gerekli.

Drone Nedir ?

İngilizceden dilimize geçen bir kelimedir. Tam karşılığı erkek arı demektir. Genel ile kullanılış tarzı insansız hava aracı’dır. Drone geniş olarak askeri alanda kullanılmış olsa da artık bireyler de rahatlıkla kullanabilmektedir. Hobi gibi uğraşan ve kullananlar fazlaca var. Artık fotoğraflara geçebiliriz.

Hatırlatmadan geçmeyelim. Drone(dron) ile çekilen fotoğrafların yarışmaları bile mevcut. En saygın yarışmalarından birisi de Dronestagram. Fotoğraflarımızın bir bölümü de bu yarışmadan.

Umarız bu birbirinden güzel resimleri sevmiş ve hatta duvar kağıdınız yapmışsınızdır. Yabancı dizi seviyorsanız ve izlenecek güzel bir dizi olsa da izlesek diyorsanız başka yerlerde kendinizi yormayın. En iyi 25 yabancı diziyi sizler için derledik. 2019 en iyi yabancı dizilerin yanı sıra gelmiş geçmiş en iyi yabancı dizileri de sitemizde bulabilirsiniz. Göz atmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.